Liviko Distillery tehasetuur

Liviko Distillery tehasetuur viib Sind eksklusiivsele ringkäigule meie 1898. aastal avatud tehasesse, kus pakume haruldast võimalust külastada töötavat tootmist, interaktiivset muuseumi ja näha, kuidas päriselt käib jookide valmistamine alates tooraine valikust kuni pudelisse villimiseni. Liviko tehasetuuril näeb meistrilt meistrile pärandatud retseptide kohtumist modernse tehnoloogiaga. Soovijail on võimalus tehasetuur lõpetada Liviko Joogiakadeemias degusteerimise või joogikoolitusega, mida viivad läbi meie tunnustatud sommeljeed ja brand ambassador´id.

Tehase­külastus

Tehasetuuril tutvustab Liviko tehase kuraator legendaarse Vana Tallinna likööri valmistamist, toodete villimist ning teiste Liviko populaarsete toodete valmistamist ning erinevaid tehnoloogiaid. Lisaks näitame, kuidas valmivad erinevatest ürtidest ja maitsetaimedest tõmmised ning aromaatpiiritused. Ringkäigul saab piiluda Liviko laborisse.

Interaktiivne muuseum

Liviko muuseumis võib panna end proovile meie tootmises kasutatavate naturaalsete ürtide ja maitseainete lõhnade äratundmisel. Üllatusi pakkuva interaktiivse muuseumi külastus lõppeb meeldejäävas ja ajatus infinity-ruumis.

Liviko Joogi­akadeemia-LAB

Liviko Joogiakadeemia ehk LAB (Liviko Academy of Beverages) on trendikas baar, kus oma joogivaldkonna teadmisi Liviko tunnustatud sommeljeede ja brand ambassador´ide juhendamisel täiendada. Olgu huviks veinid või šampanja, džinnid või alkoholivabad kokteilid – meie juures saate osaleda põnevatel degusteerimistel, joogi- ja kokteilikoolitustel. Seisame teadliku ja mõistliku joogikultuuri edendamise eest.

Broneerimine

Liviko Distillery külastamiseks on valikus 3 erinevat paketti – klassikaline, Premium ja Tailor-made.
Lisaks on võimalus osaleda Vana Tallinn likööri online kokteilikoolitusel.

Külastuseks tuleb aeg broneerida ning tutvuda Liviko Distillery hügieeni- ja ohutusreeglitega.
Tehasetuurile ja joogikoolitustele on oodatud vaid täiskasvanud!

Tehasetuurid toimuvad E-R 09.00–17.00
Telefon +372 50 67 874 e-post livikodistillery@liviko.ee

Keeled: eesti, inglise ja vene.
Külastajatele parkimine Liviko hoovis.
Rohkem infot liviko.eu/et/tootmine/tehasetuur/