Vana Tallinn kullasäras

Prestiižsel The Spirits Businessi konkursil „The Liqueur Masters 2022“ tunnustati likööri Vana Tallinn koguni kolme medaliga. Kahes kategoorias oli Vana Tallinn ainus, mis medali-vääriliseks hinnati, tuues koju kaks kuldmedalit. Vegantoodete kategooria võitis Vana Tallinn Coconut, toffee-karamelli kategooria võitis Vana Tallinn Toffee Caramel.

„Žürii sõnul on konkurents tihedam kui kunagi varem. Seda enam teeb uhkeks, et rahvusvahelised eksperdid hindasid Vana Tallinna koguni kolme medali vääriliseks. Lisaks kahele kullale jõudis Vana Tallinn traditsiooniliste jookide kategoorias esikolmikusse, noppides konkursilt ka hõbemedali,“ ütles Janek Kalvi

Vana Tallinna uusima joogi Toffee Carameli juures tõi žürii välja just likööri särtsakat iiriskaramellist maitset ja eristuvaid koorekaramelli noote.

Liviko on kiiresti arenev ja edukas rahvusvaheline alkoholigrupp, kelle joogid on esindatud trenditeadlikus ja nõudlikus duty free ja travel retail’i sektoris ning rohkem kui 60 turul Euroopas, Ameerikas, Aasias ja Okeaanias.

Veel uudiseid