Vana Tallinn Elégance valiti Londonis parimaks likööriks

Vana Tallinn Elégance valiti ajakirja The Spirits Business konkursil „The Luxury Spirits Masters 2016“ parimaks likööriks. Žürii hinnangul oli kuldmedali-vääriline Vana Tallinn Elégance päeva suurim üllataja.

Esimest korda rahvusvahelises võistlustules konkureerinud Vana Tallinn Elégance’i puhul tõi žürii välja likööri üllatusliku aroomi ja erakordse meeldivuse, tunnustades likööri kuldmedaliga. Pimedegustatsioonil hinnati eraldi nii joogi välimust, aroomi kui ka maitset.

„Vana Tallinn Elégance on meie uusim liköör Vana Tallinna peres, mille arendamisel oleme Livikos erakordselt tähelepanelikud ja nõudlikud. Kuna võistlust korraldav ajakiri on alkoholitööstuse üks hinnatumaid ja loetumaid erialaseid väljaandeid, siis on niivõrd kõrgetasemeline heakskiit Vana Tallinn Elégance’ile ka heaks platvormiks välisturgudel edasiliikumiseks,“ ütles AS Liviko juhatuse esimees Janek Kalvi.

Likööris Vana Tallinn Elégance (40% vol) on klassikaline Vana Tallinna liköör segatud eksootilise Martinique’i saare rummiga, mis on aastaid tammevaadis küpsenud ja mille suitsune hõng lisab liköörile sametist tekstuuri ning hõrku vürtsikust. Võrreldes klassikalise Vana Tallinna likööriga on Vana Tallinn Elégance’i retseptis kasutatud vähem suhkrut. Vana Tallinn Elégance valmis Liviko liköörimeistrite käe all eelmise aasta suvel.

Rahvusvahelisel konkursil „The Luxury Spirits Masters 2016“ võistlevad omavahel super-premium kategooria alkohoolsed joogid, võistluse eesmärk on tunnustada ja märgata valdkonna meistreid. Võistluse korraldaja on ajakiri ja uudisportaal The Spirits Business, mis on suunatud valdkonna spetsialistidele ja ettevõtetele.

AS Liviko on 118-aastaste traditsioonidega 1898. aastal asutatud kvaliteetalkoholi tootja. AS Liviko on nii Eestis, Lätis kui ka Leedus välja arendanud alkoholi jaotus- ja hulgimüügivõrgu, mille kaudu turustatakse omatoodangu kõrval maaletoodavaid brände ka teistelt maailma kvaliteetalkoholi tootjatelt. AS Liviko kuulub Balti riikide kolme suurema alkoholifirma hulka, pöörates tootmise kõrval sama suurt tähelepanu ka alkohoolsete jookide impordile. AS Liviko annab Eestis, Lätis ja Leedus tööd 317 inimesele.

Veel uudiseid