VANA TALLINN
YOGHURT CREAM
- LUMIVALGE ON
UUS VÄRVILINE!
Nii valge, nii värske ja kerge, kuid samas nii hullutavalt värvikas. Vana Tallinn Yoghurt Cream on valmistatud ehtsast jogurtist. Peenelt orkestreeritud rummi ja jogurti duett üllatab sametiselt pehme tekstuuriga. Vana Tallinn Yoghurt Creami aroomide sümfoonias kõlavad grandioosselt aromaatne vanilje ja värske tsitrus.

Loodud elegantsele naisele, kes lubab endale seiklusi ja vallatusi. Kelmikas jook sobib ideaalselt sõbrannadega seltskonnas nautimiseks või kallimale kingituseks.
Serveerimine:
Vana Tallinn Yoghurt Cream on kõige parem jahutatult ja serveerituna ohtra jääga. Sobib suurepäraselt kokteilide ja smuutide valmistamiseks.
TUTVUSTUS
01
BANAANI SMUUTI
02
VEEL KOKTEILE
03
BANAANISMUUTI ÕUNAGA
BANAANISMUUTI ÕUNAGA
Vala blenderisse 4 cl Vana Tallinn Yoghurt Creami, 10 cl õunamahla, pool banaani, jupp värsket ingverit ja ohtralt jääd. Blenderda kuni segu on ühtlane, vala klaasi ja kaunista õunaviilukestega.
Maailma lihtsaim
marjane ahvatlus
Pane klaasi oma lemmikmarju , näiteks hapukad punased sõstrad, mustikad ja maasikad. Vala juurde külmkapist võetud jahe Vana Tallinn Yoghurt Cream.
Kiiksuga smuuti
Vala blenderisse 30 g lemmikmarju, jääkuubikuid ja 100 ml jõhvikamahla ning 40 ml Vana Tallinn Yoghurt Creami. Blenderda vähemalt 2 minutit saavutamaks kreemine smuuti. Serveeri kõrges klaasis või lõbusas pudelikeses!
VAATA KOKTEILIVIDEOT
Vana Tallinn
Yogurt Cream jääga
Pane klaasi peotäis jääkuubikuid ja vala juurde Vana Tallinn Yoghurt Creami.