Kontaktid

Aadress

Estonia
Liviko AS
Masina 11, Tallinn 10144
Telefon +372 6678 000
E-post liviko@liviko.ee
www.liviko.ee

Latvia
Liviko SIA
Duntes 23A, Riga LV-1005
Telefon +371 6722 6160
E-post office@liviko.lv
www.liviko.lv

Lithuania
Liviko UAB
Laisvės pr. 125, 06118 Vilnius
Telefon +370 5230 6446
E-post info@liviko.lt
www.liviko.lt

Leia meid rohkem kui 27 riigis

Vana Tallinnat leiab väga mitmes maailmapaigas. Tervitame sind maksuvabades kauplustes Euroopas, Kesk-Idas ja Aasias. Kas sooviksid tellida mõne Vana-Tallinna pudeli? Tule aadressile www.drinks21.com/spiritswww.amazon.co.uk

KONTAKTID

Peter Nistrup
Ekspordidirektor
Telefon: +372 6678 151
Mobiil: +372 51 99 9266
E-post: peter.nistrup@liviko.ee

Anna-Kai Tõrs
Ekspordi turundusjuht
Telefon: +372 6678 162
Mobiil: +372 545 40 400
E-post: anna-kai.tors@liviko.ee

Liisi Voksepp
Duty Free Supervisor
Telefon: +372 6 678 060
Mob.: +372 5367 9979
E-post: liisi.voksepp@liviko.ee
Skype: liisi.voksepp

Jevgeni Linko
Ekspordijuht – SRÜ riigid, Kesk-Aasia
Telefon: +372 66 78 085
Mobiil: +372 55 18 066
E-post: jevgeni.linko@liviko.ee
Skype: jevgeni.linko

Maksim Maltsev
Ekspordijuht – Rahvusvaheline Duty Free & Reisikaubandus
Telefon: +372 6678 055
Mobiil: +372 59 125 995
E-post: maksim.maltsev@liviko.ee
Skype: almavite

Erje Maas
Ekspordijuht – Põhjamaade Reisikaubandus
Telefon: +372 667 8153
Mobiil: +372 508 9479
E-post: erje.maas@liviko.ee